• Obchody 100-lecia szkoły
          • Zaczynamy Wielkie Świętowanie

• Szkoła Podstawowa im. Igora Sikiryckiego w Woli Zaradzyńskiej, w tym roku obchodzi dostojny

Jubileusz 100-lecia istnienia

Pani Dyrektor Barbara Staszewska ogłosiła rok szkolny 2022/2023

"Rokiem obchodów 100 - lecia szkoły"

Z tej wyjątkowej okazji zaplanowano wiele atrakcji  dla uczniów, rodziców, absolwentów, pracowników oraz sympatyków szkoły. Szczegółowe informacje dotyczące obchodów na bieżąco będą umieszczane na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych  Facebook: SP Wola.

• Uroczyste obchody

Finał obchodów zaplanowano na 12-13 maja 2023 r.

kiedy to pod patronatem Pana Adama Topolskiego - Wójta Gminy Ksawerów, odbędzie się oficjalna uroczystość podczas, której gwarantujemy

niezapomniany "powrót do przeszłości"

oraz piknik z wieloma atrakcjami dla dzieci tych młodszych i "nieco" starszych.

Nad przygotowaniami do finałowych uroczystości czuwa specjalnie do tego powołany komitet organizacyjny

• Podziel się z nami wspomnieniami

• Zwracamy się z prośbą do

absolwentów, byłych pracowników szkoły
            o udostępnianie swoich zdjęć z okresu uczęszczania do szkoły (pracy w szkole)

wraz ze zdjęciami z chwili obecnej
            z dopiskiem zawierającym imię i nazwisko oraz rok ukończenia szkoły (zakończenia pracy w szkole).

Wszystkich łącznie z  rodzicami byłych uczniów, sympatyków szkoły

oraz mieszkańców Gminy Ksawerów prosimy

o udostępnianie fotografii i pamiątek związanych ze Szkołą Podstawową w Woli Zaradzyńskiej
            oraz nadsyłanie spisanych anegdotek, wspomnień, życzeń.

Owoce tych "zbiorów" będzie można obejrzeć podczas obchodów 100-lecia jak i w mediach społecznościowych.

• Skontaktuj się z nami

Fotografie, pamiątki, życzenia  oraz wspomnienia można przesyłać:

e-mail'em: 100leciespwola@gmail.com

udostępniając na facebooku: konto SP Wola

pocztą tradycyjną lub przynieść do sekretariatu szkoły:

Szkoła Podstawowa w Woli Zaradzyńskiej, ul. mjr. Hubala 55, 95-054 Ksawerów.

• 100 lat to co niemiara historii, wspomnień, wzruszeń, radości.

Zachęcamy wszystkich do dołożenia swojej cegiełki do wspólnego świętowania tej niecodziennej rocznicy. Szkoła Podstawowa w im. Igora Sikiryckiego w Woli Zaradzyńskiej z pewnością nie byłaby tą samą bez każdego z jej byłych i obecnych uczniów, nauczycieli, pracowników, rodziców, dlatego każde najmniejsze wspomnienie ma  wielkie znaczenie!

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, mediów społecznościowych oraz do wspólnego wspominania i świętowania!