• DZIEŃ KOLORÓW

Data: 06.04.2023r.

W środę 8 marca zgodnie z harmonogramem stworzonym przez Samorząd Uczniowski obchodziliśmy Dzień Kolorów. Tym razem był to kolor brązowy.

5 kwietnia z okazji Dnia Kolorów uczniowie ubrali się na żółto.

Autor: Anna Marszyńska- Rybak

• Uroczyste Śniadanie Wielkanocne w Woli Zaradzyńskiej

Data 06.04.2023 r.

W czwartek 6 kwietnia w oddziałach przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Woli Zaradzyńskiej odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Na świątecznym stole nie mogło zabraknąć jajka, kiełbaski, babeczki mazurka oraz stroików z bazi i bukszpanu.

Data: 23.03.2023 r.

23 marca, korzystając z przepięknej marcowej pogody pojechaliśmy na wycieczkę do Warszawy. Uczestnikami byli uczniowie klas: VI, VII i VIII. Plan do realizacji był niezwykle ambitny. Na początek byliśmy na cmentarzu wojskowym na Powązkach, gdzie wraz z przewodnikiem zrealizowaliśmy lekcję historii, przemieszczając się od grobów uczestników powstania styczniowego, przez groby poetów i pisarzy, żołnierzy AK , aż do pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej.

• Zawody Sportowe
            • Zawody Sportowe Przedszkolaków o Puchar 100-lecia Szkoły

6 marca 2023 r. w Szkole Podstawowej im. Igora Sikiryckiego w Woli Zaradzyńskiej odbyły się Jubileuszowe Zawody Sportowe Przedszkolaków o Puchar 100-lecia Szkoły, które zostały zorganizowane z okazji obchodów 100-lecia Szkoły Podstawowej w Woli Zaradzyńskiej.
              Patronat Honorowy nad zawodami objął Wójt Gminy Ksawerów, Pan Adam Topolski.
              ​​​​​​​​​​​​​​​

Data 21.02.2023 r.

21 lutego Samorząd Uczniowski zorganizował bal karnawałowy w naszej szkole. W godzinach porannych bawiły się dzieci z grup przedszkolnych: Biedronki i Misie. Następnie impreza została zorganizowana dla uczniów klas I-IV i V-VIII.

Przedszkolaki i uczniowie klas 1 – 4 byli przebrani za postaci z bajek, wróżki i księżniczki. Wśród uczniów klas starszych dominował styl Dzikiego Zachodu. W szkole można było spotkać kowbojów, kowbojki, szeryfów, Indianki a nawet kaktusy.
              Zaangażowanie uczniów w przygotowanie strojów karnawałowych przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Wręczyliśmy wyróżnienia za najciekawsze przebrania. Podczas balu przedszkolaków wybraliśmy Króla i Królową balu.
              Dziękujemy za pomoc Radzie Rodziców, Dyrekcji i Nauczycielom za pomoc w zorganizowaniu balu. Ostatni dzień karnawału na długo zostanie w naszej pamięci.

• Walentynkowe spotkanie z Babcią i Dziadkiem

Data: 16.02.2023 r.

14 lutego w sali gimnastycznej szkoły przedszkolaki z grupy Misiów dały niezwykły popis dziecięcej autentyczności i artystycznej klasy. Punktualnie o godzinie 16.15. tłumnie zebrani goście mieli przyjemność obejrzeć pełen wzruszeń i humoru występ swoich wnuków.
              Dzieci umilały czas wierszem, piosenką i tańcem z niepowtarzalną choreografią. Ukochanym Babciom i Dziadkom dziękowały w ten sposób za miłość, cierpliwość, opiekę i poświęcony czas. Radość, duma i ogromne zaskoczenie towarzyszyło wszystkim zebranym. Na zakończenie imprezy Dyrektor Pani Barbara Staszewska wraz z Wójtem Gminy Ksawerów Panem Adamem Topolskim wręczyli ufundowane przez Gminę Ksawerów niespodzianki dla wszystkich dzieci oraz nagrody za rodzinne dzieło w postaci „Choinki Jubileuszowej" z okazji obchodzonego w tym roku szkolnym jubileuszu 100-lecia szkoły. Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszony

• poczta walentynkowa
            • Poczta walentynkowa

Data: 15.02.2023 r.

14 lutego w Dzień Zakochanych Samorząd Uczniowski przekazywał uczniom naszej szkoły kartki walentynkowe, liściki i inne ręcznie robione prezenty. Skrzynka walentynkowa w tym roku była wypełniona po same brzegi. A my bardzo się cieszymy, że za pomocą poczty walentynkowej mogliśmy zobaczyć tyle uśmiechu i radości wśród naszych uczniów.

Środa 15.05.2024

• Misja tworzenia nowoczesnej szkoły