• Biedronki w bibliotece

• Data: 25.03.2024r.
              „Biedroneczki” tym razem udały się do biblioteki. Pani Sylwia nie dość, że pokazała nam na czym polega praca bibliotekarki, to zabrała nas jeszcze w magiczny świat książek i bajek.

Autor: Agnieszka Kapuścińska

• „Wiosna wiosna, ach to ty…”

• Prace ruszyły pełną parą. Sialiśmy, sadziliśmy, eksperymentowaliśmy. Każde zajęcia przynosiły nam wiele radości, uśmiechu i uczyły nas cierpliwości, bo na efekt trzeba było trochę poczekać.

• Data: 21.03.2024r.

Pierwszy Dzień Wiosny upłynął nam bardzo kreatywnie. Zrobiliśmy „Biedronkową” Marzannę, a dzięki uprzejmości Straży Pożarnej pożegnaliśmy zimę bezpiecznie i w towarzystwie naszych bohaterów. Słońce dopisywało, dlatego wykorzystaliśmy wiosenną pogodę na gry i zabawy na świeżym powietrzu.

• Dinozaury u Biedronek

• 03.2024r.

Kto się zna na dinozaurach tak dobrze , jak „Biedroneczki”? Chyba nikt.Nasze szkraby pochwaliły się swoimi domowymi kolekcjami, szukały zaginionych dinozaurów w piachu, tworzyły własne szkielety tych prehistorycznych stworzeń oraz skamieliny z masy solnej.

• Wycieczka do Candy Parku

• Dzień 15.03.2024r.

„Biedroneczki” lubią wyprawy, dlatego tym razem udaliśmy się do Candy Parku. Zabawa nie miała końca, uśmiech z twarzy dzieci nie schodził, a wycieczka dostarczyła nam mnóstwo radości i pozytywnej energii.

•  Dzień kobiet
            • Dzień kobiet

• Dzień 08.03.2024r.
              Nasi młodzi dżentelmeni nie zapomnieli w ten wyjątkowy dzień o swoich koleżankach. „Biedroneczki” wspólnie się bawiły, śpiewały i tańczyły. Tradycyjnie chłopcy złożyli dziewczynkom życzenia , wręczyli: kwiaty, laurki i piękne niespodzianki.

• Wycieczka do kina

• Dzień 15.02.2024
              „Biedroneczki” i te młodsze i te starsze wybrały się na wycieczkę do kina Tomi w Pabianicach. Dla niektórych była to pierwsza wizyta w takim miejscu bez rodziców.
            • „Walentynki”

• Dzień 14.02.2024
              W ten dzień „Biedroneczki” wiedziały, że pierwsze co zrobią, to pokażą swoim bliskim, jak bardzo ich kochają.