• Lubimy pomagać

Data: 14.01.2022 r.

Akcje charytatywne przeprowadzone w naszym przedszkolu odgrywają ważną rolę, uczą dzieci wrażliwości na potrzeby innych, rozwijają uczucie empatii, kształtują również pozytywną postawę wobec cierpiących i potrzebujących.
          • Laboratorium Przyszłości w naszej szkole

Szkoła Podstawowa w Woli Zaradzyńskiej wzięła udział w ogólnopolskim Programie Laboratoria Przyszłości. W ramach programu szkoła otrzymała 70 000,00 zł na zakup nowoczesnego wyposażenia rozwijającego kompetencje przyszłości uczniów. Do końca grudnia zakupiliśmy sprzęt w wysokości 42 000zł. Do końca sierpnia 2022 r. szkoła zakupi pozostały sprzęt za kwotę 28 000, 00 zł.

• Jasełka grupa Misie

Data: 20.12.2021 r.

20 grudnia blask Betlejemskiej Gwiazdy rozjaśnił pochmurne grudniowe niebo nad naszym przedszkolem, gdy do placówki przybyli zaproszeni goście. To dla nich, dzieci z grupy Misie przygotowały barwne przedstawienie przy Betlejemskiej Szopce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentując umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za umiejętność stworzenia wspaniałej, świątecznej atmosfery pełnej życzliwości, radości i bliskości. Po przedstawieniu przedszkolaki otrzymały słodkie upominki podarowane przez Wójta Adama Topolskiego i kolorowe obrazki od ks. Proboszcza Wojciecha Błaszczyka. Zwieńczeniem uroczystości była oczywiście niespodziewana wizyta św. Mikołaja z workiem wypełnionym prezentami dla dzieci. Na wszystkich dorosłych również czekały niespodzianki, które by

• Kotyliony
            • Konkurs - KOTYLION NIEPODLEGŁOŚCIOWY

Data: 20.12.2021 r.

W oddziale przedszkolnym Misie zorganizowano konkurs plastyczno – techniczny dla rodziców dzieci na „Najpiękniejszy Kotylion Niepodległościowy”. Celem konkursu było krzewienie postaw patriotycznych, kultywowanie tradycji narodowych i stwarzanie możliwości prezentacji swoich dokonań. Wykorzystując zdolności artystyczne, chętni rodzice wykonali przepiękne i niepowtarzające się kotyliony.

• NASZA LAUREATKA

Data: 13.12.2021r.

Miło jest nam poinformować, iż Kasia Rulka z grupy Biedronki zdobyła III miejsce w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Zgierski Jeż zaprasza wszystkie jeże do Zgierza”.

• Powiatowy Konkurs Plastyczny
            • Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego „Modelinowy świat baśni i legend”

Data: 14.12.2021 r.

Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie figurki przedstawiającej postać z baśni lub legendy. Na bibliotecznych półkach zagościły smoki, krasnoludki, złote kaczki i syrenki w wielu kształtach i kolorach.

Spośród otrzymanych prac jury w składzie: Justyna Maślankiewicz-Górna (nauczycielka plastyki) oraz Sylwia Krieger (bibliotekarka) wybrało trzy zwycięskie.

• Konkurs "List do Taty"
            • Sukces Alicji Firaś uczennicy klasy V

Data: 14.12.2021 r.

Alicja Firaś z kl. 5 zajęła V miejsce na etapie okręgowym w konkursie "List do taty" organizowanym przez Senat RP. Zadaniem uczestników było napisanie listu kierowanego do swojego taty. Konkurs propaguje politykę prorodzinną oraz proobywatelską.

Autor:
              Joanna Witkowska- Muszyńska

• Mikołajki w grupie Misie

Data: 06.12.2021 r.

6 grudnia w grupie Misie było gwarno, czerwono, wesoło, bajkowo i smacznie.

Dzieci, ubrane na czerwono, w czerwonych czapeczkach śpiewały piosenki, rysowały Mikołaja, ćwiczyły pastorałki świąteczne, które będą śpiewane podczas spotkania świątecznego oraz wysłuchały opowieści o tradycji Mikołajek, jak i o samym Mikołaju. Cierpliwie czekały na jego przybycie, ale niestety nie mógł przyjść osobiście, ale przysłał Elfy, które przyniosły drobne prezenty dla dzieci.

Czwartek 16.05.2024

• Misja tworzenia nowoczesnej szkoły