• NASZA LAUREATKA w Biedronkach

• Miło jest nam poinformować, iż Kasia Rulka z grupy Biedronki zdobyła III miejsce  w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Zgierski Jeż zaprasza wszystkie jeże do Zgierza”.

• Poznajemy zawody - spotkanie z krawcową

• Data:

W ramach realizacji tygodniowego tematu pt. „ Poznajemy różne zawody” w grupie Misie odbyło się spotkanie z pracującą w przedszkolu Panią Aliną Muszyńską, która jest z zawodu krawcową.

• Jesienna Poezja - Gminny Konkurs Logopedyczno-Recytatorski

• Data:

26 listopada nastąpiło rozstrzygnięcie V edycji konkursu logopedyczno-recytatorskiego ,,Jesienna Poezja”. Do konkursu zgłosiło się pięć placówek: Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus w Ksawerowie, oddział przedszkolny przy SP w Ksawerowie, Przedszkole Miejskie nr 13 w Pabianicach, Przedszkole Miejskie nr 16 W Pabianicach, oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Woli Zaradzyńskiej. Ze względu na pandemię konkurs odbył się częściowo online.
            • Talent wokalny

• Śpiew to jedna z form aktywności, które nieodzownie łączą się z emocjami. Rytm, melodia i słowa zawarte w pieśniach i piosenkach mogą uspokajać, relaksować.