• Bal Jesieni

• Data: 22.11.2022r.
              22 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Bal Jesieni. Z tej okazji dzieci były ubrane w stroje związane z jesienią.
            • Legendy polskie czytają rodzice

• Data: 24.11.2022 r.
              W ramach tygodniowej akcji „Poczytaj mi proszę” dzieci z grupy Misie  zaprosiły do czytania legend swoich rodziców.  Wybrane zostały legendy ze względu na tydzień o treściach patriotycznych, dzięki którym dzieci łatwiej przyswoiły fakty o naszym kraju.
            • „Jesienna poezja” na przedszkolnej scenie

• Data: 17.11.2022 r.
              Po raz siódmy w przedszkolu w Szkole Podstawowej w Woli Zaradzyńskiej odbył się Konkurs Logopedyczno – Recytatorski „Jesienna poezja”.

Po dwóch latach mogliśmy znów spotkać się wszyscy razem i posłuchać pięknie recytowanych wierszy. Uczestnicy wspaniale przygotowali się do występu, nie zapominając także o dopasowanych do tematu wiersza strojach i rekwizytach.

• Z legendą i baśnią przez Polskę

• Data: 18.11.2022 r.
               Dużą wartością i ogromnym potencjałem dziecięcych umysłów jest ciekawość świata, a także tego, co już się wydarzyło. W piątek 18 listopada rozpoczęła się realizacja projektu edukacyjnego „Poznajemy legendy i baśnie” w grupie przedszkolnej Misie.
            • Miśki w Experymentarium

• Data: 15.11.2022 r.
              15 listopada Grupa przedszkolna Misie zwiedzała wystawę Experymentarium. To interaktywne przedsięwzięcie, które w pasjonujący i zabawny sposób objaśnia często skomplikowane zagadnienia z różnych dziedzin.
            • Poranek patriotyczny

• Data: 10.11.2022 r.
              10 listopada z okazji Święta Niepodległości w naszym przedszkolu został zorganizowany ,,Pranek patriotyczny”. Spotkanie miało na celu kształtowanie u dzieci poczucia przynależności do wspólnoty narodowej oraz postawy patriotycznej.
            • Pasowanie na przedszkolaka

• Data:26.10.2022r.
              26 października do grona naszej społeczności przedszkolnej zostały przyjęte najmłodsze dzieci z grupy Biedronek.
            • Praca strażaka dla dzieci

• Data: 18.10.2022 r.
              Nasze przedszkole odwiedzili strażacy OSP w Woli Zaradzyńskiej druhna Marta Kociołek i druh Marcin Demrych. Wizyta takich gości wzbudziła ogromne zainteresowanie dzieci.
            • Robimy zapasy na zimę

• Data: 17.10.2022r.

Kiszona kapusta to przysmak znany od pokoleń. Nie od dziś też wiadomo, że to prawdziwe źródło zdrowia i naturalne lekarstwo na wiele dolegliwości, a październik to dobry czas na kiszenie kapusty.

• Owocowe szaleństwo w Biedronkach

• Data: 30.09.2022 r.

W grupie Biedronki odbyły się zajęcia kulinarne, których celem było nauczenie dzieci czerpania radości ze wspólnego przygotowywania posiłków oraz  wyrobienie nawyków zdrowego odżywiania.