• Walentynkowe spotkanie z Babcią i Dziadkiem

• Data: 16.02.2023 r.
              14 lutego w sali gimnastycznej szkoły przedszkolaki z grupy Misiów dały niezwykły popis dziecięcej autentyczności i artystycznej klasy. Punktualnie o godzinie 16.15. tłumnie zebrani goście mieli przyjemność obejrzeć pełen wzruszeń i humoru występ swoich wnuków.

• Data: 31.01.2023r.
              31 stycznia dzieci z  grupy Biedronki przygotowały występy dla swoich ukochanych babć i dziadków.
            • Wigilia

• Data: 21.12.2021r.
              W naszym przedszkolu Wigilia Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy. Dzieci każdego roku poznają tradycje i zwyczaje świąteczne, wykonują ozdoby świąteczne, uczą się piosenek, śpiewają kolędy z nauczycielami.
            • Nowe książki w przedszkolu

• Data: 20.12.2022r.
              W ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa  Biedronki i Misie uczestniczyły w wielu projektach mających na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i rodziców.
            • Ozdoby choinkowe na 100 lecie szkoły

• Data:15.12.2022r.
              15 grudnia grupa Biedronki brała udział w warsztatach z gliny w Hopi House. Dzieci  po obejrzeniu różnorodnych wytworów z  oraz pokazu  pracy na kole garncarskim  przystąpiły do pracy z gliną.

Data: 06.12.2022r.
               6 grudnia obchodziliśmy Mikołajki. Wszystkie podejmowane działania w grupie Biedronek związane były właśnie z tym dniem.

• Data: 29.11.2022r.
              Andrzejki to wieczór wróżb, który co roku obchodzony jest w tym samym terminie — w nocy z 29 na 30 listopada, czyli w wigilię św. Andrzeja.
            • Dzień Pluszowego  Misia w Biedronkach
            • Dzień Pluszowego Misia w Biedronkach

•  Data:25.11.2022 r.
              25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia”.Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem- Misiem.