• Data: 22.03.2022 r.

Wszystkie dzieci z naszego przedszkola bardzo czekały na pewne wydarzenie, które miało wkrótce nastąpić. Chodzi oczywiście o pierwszy Dzień Wiosny.
            • Miśki w Planetarium

• Data: 16.03.2022 r.
              15 marca grupa przedszkolna Misie wybrała się do Planetarium EC1 w Łodzi. Na miejscu w tajemniczym pomieszczeniu czekała na nas interesująca prezentacja pt. „Gwiazdozbiory nieba”, która była pod każdym względem profesjonalna, a efekty specjalne przeniosły wszystkich w międzygalaktyczną podróż
            • Dzień Kobiet w Biedronkach

• Data: 09.03.2022 r.
              8 marca w grupie „Biedronki” był dniem wielu  pozytywnych emocji. Przedszkolaki obchodziły Dzień Kobiet, tych dużych i tych małych.

• Data: 09.03.2022 r.
              W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w grupie Misie składali życzenia dziewczynkom i Paniom pracującym w placówce. Nie obyło się bez gromkiego 100 lat, drobnych upominków, słodkości i kwiatów.
            • Dzień zakochanych w Biedroneczkach

• Data: 15.02.2022 r.
              W poniedziałek 14 lutego obchodziliśmy WalentynkiPrzedszkolaki wraz z paniami tego dnia ubrały się na czerwono i tym samym zaznaczyły, że czerwony to kolor miłości.
            • Lubimy pomagać

• Data: 14.01.2022 r.

Akcje charytatywne przeprowadzone w naszym przedszkolu odgrywają ważną rolę, uczą dzieci wrażliwości na potrzeby innych, rozwijają uczucie empatii, kształtują również pozytywną postawę wobec cierpiących i potrzebujących.
            • Spotkanie wigilijne w Biedronkach

• Data:

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera.

• Jasełka w grupie Misie

• Data: 20.12.2021 r.

20 grudnia blask Betlejemskiej Gwiazdy rozjaśnił pochmurne grudniowe niebo nad naszym przedszkolem, gdy do placówki przybyli zaproszeni goście. To dla nich, dzieci z grupy Misie przygotowały barwne przedstawienie przy Betlejemskiej Szopce.

• Konkurs - KOTYLION NIEPODLEGŁOŚCIOWY

• Data: 20.12.2021 r.

W oddziale przedszkolnym Misie zorganizowano konkurs plastyczno – techniczny dla rodziców  dzieci na „Najpiękniejszy Kotylion Niepodległościowy”.