• Dzień Dziecka  w Misiach i Biedronkach
            • Dzień Dziecka w Misiach i Biedronkach

• Data: 01.06.2022 r.

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który  bardzo czekają wszystkie dzieci. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu, dzieci powinny być uśmiechnięte, zadowolone i szczęśliwe nasze przedszkole przygotowało moc atrakcji.
            • Dzień mojej rodziny

• Data: 27.05.2022 r.
              Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy. Tak właśnie wyglądał czas przygotowań w najstarszej grupie przedszkolnej „Misie”.
            • Konkurs piosenki wiosennej

• Data:13.05.2022 r.
              13 maja w Szkole Podstawowej im. Igora Sikiryckiego w Woli Zaradzyńskiej odbył sie konkurs piosenki o tematyce wiosennej. W zmaganiach wzięli udział artyści z przedszkoli i szkół gminy Ksawerów.
            • Jesteśmy Polką i Polakiem

• Data: 04.05.2022 r.
              Święta te są doskonałą okazją do krzewienia wartości patriotycznych w przedszkolu. Dzieci z grupy Misie obejrzały prezentację na temat znaczenia tych świąt w historii naszej ojczyzny, a po niej zaśpiewały wspólnie piosenkę „Jesteśmy Polką i Polakiem".
            • To był najlepszy rzut!

• Data: 22.04.2022 r.

22 kwietnia dzieci z grupy przedszkolnej „Misie” brały udział Powiatowym Czwórboju Lekkoatletycznym dla dzieci 6 - letnich. Podczas zawodów panowała niezwykle radosna atmosfera, a sportowa rywalizacja udzieliła się nie tylko zawodnikom, ale i kibicom na trybunach.

• Data: 22.04.2022 r.
              22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi. To doskonała okazja, aby zastanowić się jak pomóc Pani Ziemi by była zdrowa, piękna i czysta.
            • Zainwestuj w naszą planetę

• Data: 22.04.2022 r.
              Co roku 22 kwietnia, na całym świecie obchodzone jest uroczyście wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Zainwestuj w naszą planetę”.
            • Wielkanoc w grupie Biedronek

• Data: 13.04.2022 r.
              Początek kwietnia był w  grupie Biedronek okresem przygotowań do obchodów zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Wspólnie ze swoimi paniami dzieci poznawały tradycje związane z tym bardzo ważnym świętem.
            • Wycieczka do Baśniowej Kawiarenki

• Data: 01.04.2022 r.
              Dzieci z grupy "Biedronek"  w dniu 29 marca wybrały się do Baśniowej Kawiarenki
              To wyjątkowym miejsce, w którym można obejrzeć bajki oraz poczuć się jak w kawiarni.